Ai është pjesë e grupit humoristik “Stupcat”, dhe është ndër personazhet më të dashur për publikun, shkruan “Zëri.info”.

Mensur Safqiun keni pas rastin ta shihni në role dhe skeçe të ndryshme bashkë me dy kolegët e tij, Vedat Bajramin dhe Osman Azemin.

Por, a e dini se kush është bashkëshortja e tij?

Mjellma Pallaska, prezantuesja e lajmeve në Klan Kosova është bashkëshortja e Mensurit, shkruan tutje “Zëri.info”.

Ndryshe, Mjellma është edhe motra e aktores së njohur Gresa Pallaska dhe analistit Dastid Pallaska.

Çifti gjithmonë kanë qenë të rezervuar për ekspozimin e jetës familjare në rrjetet sociale.

Më poshtë ju sjellim fotografi të prezantueses së njohur. /Zëri/


By 5bfjx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *