Babai, i cili kapi mesazhin e personit që i shiste drogë vajzës së tij, e ka rrahur të dyshuarin dhe e ka dërguar në komisariat. Ato momente u pasqyruan në kamerën e celularit.

Pamjet mund ti shihni me posht


By 5bfjx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *