Nje i ri gjen nje thesar te cmuar me plot lira por ajo qe eshte e cuditshme se nje grup i madh gjarperinjve jane pikerisht ne ate qyp me lira dhe veshtirsot qe ka ky i ri per ti mar ata florinj jate te cuditshme…shiko videon me poshte


By 5bfjx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *